چگونه می توانید پیامک های تبلیغاتی را غیر فعال کنید؟

چگونه می توانید پیامک های تبلیغاتی را غیر فعال کنید؟
یکی از روش ها ی نوین بازاریابی و مارکتینگ از راه دور پیامک های تبلیغاتی است. اما متاسفانه این روش به درستی توسط دست اندرکاران اجرا نمی شود و گاهاً روزانه ده ها پیامک با مضامین مختلف دریافت شده که به اعتراض کاربران به اوپراتور های مختلف می انجامد. این سرویس که سرویس پیامک ارزش افزوده نام دارد در ازای هر پیام مبلغی از شما دریافت می نماید، اگرچه خوشبختانه روش هایی برای قطع این سرویس ها وجود دارد که در ادامه خدمت شما عزیزان قرار خواهیم داد. با “هاو کن یو” همراه باشید.در زیر سه روش مختلف به منظور غیرفعال سازی این سرویس های پیامکی برای دو اپراتور “همراه اول” و “ایرانسل” در اختیار شما خواهیم گذاشت.

روش ١: پیامک

همراه اول: اگر خطوط اعتباری یا دائمی همراه اول دارید، می توانید با ارسال عدد ١ به شماره ٨٩٩٩ از دریافت پیامک ها انصراف دهید. لازم به ذکر است که اگر قصد دارید دوباره این سرویس را فعال کنید می توانید عدد ٢ را به همین شماره یعنی ٨٩٩٩ ارسال نمایید.

ایرانسل: اگر صاحب یکی از خطوط اعتباری ایرانسل هستید، می توانید با ارسال عدد ٢ به شماره ی پیامکی ۵٠٠۵، درخواست لغو سیستم پیامکی را ثبت نمایید. لازم به ذکر است که این پیامک برای شما هیچگونه هزینه ای نخواهد داشت.

روش ٢: تماس

همراه اول: مشترکین این اوپراتور می توانند با تماس با شماره ی ٩٩٩٠ در سیستم پاسخگویی شرکت ارتباطات سیار نسبت به لغو سرویس پیامکی اقدام کنند.

ایرانسل: با تماس به شماره ی ٧٠٠ از طریق خطوط ایرانسل می توانید درخواست خود در خصوص ابطال سرویس پیامکی را اعلام کنید.

روش٣: کد شماره گیری

به طور کلی مشترکین ایرانسل و همراه اول با شماره گیری کد #٨٠٠* می توانند نسبت به غیرفعال سازی سرویس ها اقدام نمایند.

توسط این روش مي توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

مشاهده سرویس های فعال
قطع سرویس های ارزش افزوده
قطع پیامک تبلیغاتی

 

منبع:

 http://howcanu.com/

۲۴ آذر ۱۳۹۵ ۱۳:۱۵
تعداد بازدید : ۵,۵۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید