جشنواره ورزشی بازنشستگان

دومین جشنواره ورزشی بازنشستگان

دومین جشنواره ورزشی بازنشستگان

جشتواره ورزشی بازنشستگان استان آذربایجانشرقی

دومین جشنواره ورزشی بازنشستگان با حضور 222 نفر از بازنشستگان در پنج رشته ورزشی همزمان با سراسر کشور از روز یکشنبه 8 بهمن آغاز گردید. 

 

افتتاحیه این مسابقات با  دو رشته شطرنج و تنیس روی میز آقایان آغاز گردید. 

 

 نتایج روز اول : در پایان اولین روز برگزاری دومین جشنواره ورزشی بازنشستگان نفرات اول تا سوم رشته های شطرنج و تینس روی میز آقایان مشخص شدند.

 

 شرکت کنندگان رشته شطرنج دردو گروه آقایان و بانوان  در پنج دور به روش سوئیسی در سالن هیات شطرنج استان به رقابت پرداختند که در پایان این  رقابتها  در گروه آقایان:حسین رحمانی مقدم،محمدرضا تراب مارالانی و ناظم بابایی و در گروه بانوان : رضوان چاوشی ،فاطمه فداکار و مهناز ریاضی  به ترتیب مقام های اول تا سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند .

 

در رشته تنیس روی میز آقایان که  با حضور بازنشستگان ورزشکار در سالن اختصاصی تنیس روی میز مجتمع ورزشی میرداماد تبریز  بصورت دوره ای و حذفی برگزار شد  که در پایان این رقابتهاآقایان اکبر فاضلی، بهمن هوشمند و علی اکبر خلقی مقام اول تا سوم این مسابقات کسب نمودند .

 

دومین روز برگزاری این جشنواره در رشته های شنای کرال سینه و قورباغه مردان و تیراندازی  با تفنگ بادی  و تنیس روی میز بانوان پیگیری شد.

 

نتایج روز دوم : در پایان دومین روز برگزاری جشنواره ورزشی بازنشستگان  نفرات اول تا سوم رشته های  شنای کرال سینه و قورباغه مردان ، تیراندازی با تفنگ بادی و تنیس روی میز بانوان مشخص گردیدند.

 

در ادامه رقابتهای دومین جشنواره ورزشی بازنشستگان در روز دوم بازنشستگان در رشته های شنای مردان ، تیراندازی  با تفنگ بادی و تنیس روی میز بانوان به رقابت پرداختند .اقای قاسمی در جریان دیدار از مسابقات ورزشی تیراندازی با تفنگ بادی در سالن اختصاصی این رشته حضور یافته و از نزدیک در جریان برگزاری مسابقات قرار گرفتند ایشان در حاشیه برگزاری این مسابقات  استقبال  بازنشستگان را در دومین دور برگزاری این مسابقات پرشور اعلام و هدف اصلی از برگزاری این جشنواره را ایجاد شورو نشاط و تحرک در بازنشستگان اعلام نمودند ایشان همچنین از مسابقات شنای مردان دیدن و از نزدیک در جریان این رقابتها قرار گرفتند ایشان در جمع صمیمی بازنشستگان از قهرمان مسابقات آسیایی  و مسن ترین شرکت کننده جشنواره ورزشی  توفیق یوسف زاده عادلی تجلیل نمود و ایشان را یکی از قهرمانان گذشته و حال این رشته از مسابقات برشمردند.

 

نتایج روز دوم : در شنای مردان در ماده کرال سینه زیر 65 سال آقایان :ابراهیم عبداله نژاد، رشید غفاری و فضل اله رعدی     ماده کرال سینه بالای 65 سال آقایان : غلامرضا شهریاری ، حسن صادقی و محمد محمدی دانش 
در شنای مردان ماده قورباغه زیر 65 سال آقایان: رشید مریخی و  یعقوب جعفرزاده   در شنای مردان ماده قورباغه بالای 65 سال آقایان : توفیق یوسف زاده عادلی ،مجید ستارزاده و   محمودعلی کوشکی نیا  به ترتیب مقامهای اول تا سوم این رقابتها را بخود اختصاص دادند.

 

 در رشته تیراندازی با تفنگ بادی  شرکت کنندگان در دو گروه آقایان و بانوان به رقابت پرداختند که نتایج ذیل بدست آمد:  در گروه آقایان:  جلیل شیرمحمدزاده ملکی ، حسین ابیلی و مرتضی راغب دیزج    
و در گروه بانوان  خانمها:  فرح پیمانی ، شمسی اصغر زاده آکاهی و پریوش بهبودی کلهری  به ترتیب مقام های اول تا سوم این دوره از رقابتها را بخود اختصاص دادند.

 

در رشته تنیس روی میز بانوان که در مجموعه اختصاصی تنیس روی میز  میرداماد برگزار گردید خانمها : مهناز سیدان ، فریبا فهیم اذر و اکرم نظری  به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب نمودند .

 

 روز پایانی این رقابتها  در دو رشته  شنای کرال سینه و قورباغه  بانوان و  دارت  برگزار شد .

 

در رشته شنای بانوان که در استخر آبادگران تبریز برگزار شد در ماده 50 متر کرال سینه  در رده سنی زیر 65 سال خانمها :  طاهره مسلم  ، بتول نیک مهر و نسرین علی پناهی  به ترتیب مقامهای اول تا سوم را بدست آوردند . در رده سنی بالای 65 سال : خانمها صدیقه عسلی ، اقدس درخشان و ناهید نجفی مقامهای اول تا سوم را کسب نمودند    در رشته شنای بانوان در ماده 50 متر قورباغه رده سنی زیر 65 سال خانمها : منیره دخانچی ، شهیندخت پوردیزجی و فاطمه عابدی بالچقو   و در رده سنی بالای 65 سال خانم فریده ضحاک به ترتیب نفرات اول تا سوم مسابقات را کسب نمودند .

 

در رشته دارت که در سالن اختصاصی دارت مجموعه ورزشی شهید پورشریفی  با حضور مدیریت محترم بازنشستگی استان برگزار گردید .
 در گروه مردان : محمد حسین پور زکی ،  حسین کریم زاده و رحیم علی نسب 
در گروه بانوان : طاهره خسروی فر ، فریده دین پرور و حاجیه نوری 
 به ترتیب نفرات اول تا سوم این رشته از رقابتها را کسب نمودند .

۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۳:۲۵
تعداد بازدید : ۱۵۹

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید