دیدار مدیریت ،کارکنان و بازنشستگان استان با نماینده محترم ولی فقیه

دیدار مدیریت ،کارکنان و بازنشستگان استان با نماینده محترم ولی فقیه
تکریم بازنشستگان ، تکریم مروت و مردانگی است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز در دیدار با مدیرکل صندوق بازنشستگی آذربایجان شرقی  و جمعی از بازنشستگان استان عنوان کرد
 
تکریم بازنشستگان ، تکریم مروت و مردانگی است
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز در دیدار مدیرکل صندوق بازنشستگی استان و جمعی از بازنشستگان تحت پوشش  این صندوق  که به مناسبت روز تکریم خانواده و بازنشسته صورت گرفت ، گفت: نامگذاری و تعیین روز ۲۵ ذیحجه به عنوان روز تکریم خانواده و بازنشسته بیانگر اهمیت بنیاد خانواده در جامعه است .
حجه الاسلام و المسلمین  دکتر آل هاشم در ادامه افزود : جامعه ای موفق خواهد بود که در آن شان و جایگاه خانواده مورد تکریم و احترام باشد زیرا خانواده مهمترین رکن جامعه بشمار می رود و بازنشسته ها محور اصلی کانون خانواده هستند و تکریم بازنشستگان تکریم مروت و مردانگی است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری بازنشسته آینه شاغل است ، گفت : اگر جایگاه بازنشستگان درخور و شایسته باشد در جذب افراد نسبت به آن دستگاه موثر خواهد بود .
حجت الاسلام و المسلمین دکتر آل هاشم افزود : بر همه مسئولان و دست اندرکاران نظام وظیفه است که برای رفاه حال بازنشستگان تلاش کنند .
 
مدیرکل صندوق بازنشستگی استان آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با تبریک فرارسیدن روز تکریم خانواده و بازنشسته گفت :حفظ شان و جایگاه شایسته بازنشستگان وظیفه اصلی ماست و تمام تلاش ما در این راستا است.
بهروز قاسمی در ادامه با اشاره به اینکه همسان سازی حقوق بازنشستگان مهم ترین دغدغه آنان می باشد افزود : در حال حاضر ۶۹ هزار بازنشسته و ۱۸ هزار نفر مستمری بگیر تحت پوشش این صندوق هستند و ماهانه ۱۵۰ میلیارد تومان حقوق پرداخت می شود.
قاسمی از شروع ثبت نام  بازنشستگان برای پرداخت وام ۵۰ میلیون ریالی در سال ۹۷ خبر داد و افزود : همچنین در سال ۹۶  به ۱۴۵۰۰ نفر وام ۴۰ میلیون ریالی با نرخ سود ۴ درصد در مجموع بالغ بر ۵۸۰ میلیارد ریال به  بازنشستگان استان پرداخت شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : هر سال و همزمان با روز تکریم خانواده و بازنشسته با بازنشستگان خانواده شهدا و ایثارگران و بازنشستگان مولف تقدیر می شود و امسال نیز در دستور کار است .
مدیر کل صندوق بازنشستگی استان افزود : از برنامه های این صندوق برگزاری تورهای سیاحتی و زیارتی برای بازنشستگان است که به ازا هر بازنشسته و خانم مبلغ ۷۴۰ هزار تومان یارانه جهت سفر به مشهد ، عتبات عالیات و شهرهای سیاحتی کشور پرداخت می شود.
مدیرکل صندوق بازنشستگی استان آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به میزان تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان گفت : این تعهدات 15 میلیون تومان می باشد که با ارائه مستندات برای بیماران خاص تا سقف 50 میلیون تومان قابل افزایش است . 
قاسمی از برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی در رشته های مختلف از جمله شطرنج و تنیس روی میز با حضور 300 نفر از بازنشستگان در اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد و گفت : نفرات برتر این جشنواره به جشنواره سراسری فرهنگی ورزشی که در تهران برگزارمی شود اعزام می شوند .
۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۸:۵۳
تعداد بازدید : ۲۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید