دیدار مدیریت بازنشستگی استان با خانواده های شهداء،جانبازان و ایثارگران

دیدار مدیریت بازنشستگی استان با خانواده های شهداء،جانبازان و ایثارگران
در آستانه 25 ذی الحجه ، روز خانواده و تکریم بازنشستگان ، سید علی اکبر طاهایی  مشاور وزیر و بازرس ویژه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به همراه بهروز قاسمی ، مدیرکل صندوق بازنشستگی استان ، مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و مدیر کل بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس استان و جمعی از مسئولان استانی با حضور در منزل تنی چند از بازنشستگان ، جانبازان دفاع مقدس و خانواده شهدا 8 سال دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند. 
مشاور وزیر و بازرس ویژه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در این دیدار گفت : راه شهدا را راه رستگاری ، چراغ هدایت و سعادت است  
سید علی اکبر طاهایی  افزود :باب  شهادت و  ایثارگری همیشه باز است و این امر و عشق الهی در جانفشانی شهدای حرح متجلی است. 
وی ادامه داد : همانگونه که شهدا جان خود در راه حفظ آرمانهای مقدس نظام جمهوری اسلامی  فدا کردند همه ما باید در راستای رفع نارساییهای که اقتصاد کشور را درگیر است گام برداریم و امیدواریم به برکت خون شهدا شاهد شکوفایی و توسعه کشور در همه زمینه ها باشیم . 
مدیرکل صندوق بازنشستگی استان نیز در این دیدار با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و جانبازان جز اولویتهای برنامه های این صندوق در ایام 25 ذی الحجه است ، گفت : تداوم انقلاب اسلامی مدیون از خودگذشتگی و به برکت خون شهداست. 
 بهروز قاسمی دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران  را یک وظیفه دانست و گفت : امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند. 
وی در ادامه ، ابراز داشت: تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد. 
مدیرکل صندوق بازنشستگی استان با اشاره به ا اینکه خانواده شهدا با تقدیم فرزندان خود در راه انقلاب و اسلام کار بزرگی را انجام دادند، اعلام داشت : خانواده های معظم شهدا و ایثار گران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان های کشور و مرزهای آن کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است. 
 قاسمی بیان داشت: امیدواریم توفیق خدمت به خانوادهای شهدا و ایثار گران را به معنای واقعی داشته باشیم. 
این دیدارها با خانواده جانباز بازنشسته  و برادر شهید ،محمد علیپور شتربانی ، جانباز و بازنشسته ضرغام نظری ، و همسر شهید بیرام خواه  انجام گرفت و از رشادتها وفداکاری شهدا و ایثارگران ازصبر و مقاومت خانواده های محترم این عزیزان تشکر و قدردانی شد. 
۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۹:۵۰
تعداد بازدید : ۲۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید